Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

Shtypi ShqiptarArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Pasojat e abortit te pare

Gjithcka ne lidhje me pasojat e abortit te pare mund ta gjeni ne website e meposhtme.
Ju ftojme te vizitoni nje nga keto faqe per te mare me teper informacione dhe detaje mbi pasojat e abortit te pare.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“prsh un.kam bere nje abort dhe jam vertet sh keq ndihem.keq sdu me fol me asnje pytja qe kam eshte sot nje muaj qe kam bere abort ne kokrra po kam sh dhimbje gjoksi dhe spo me vijn.ato cte bej?”
Pustuar nga: sami ne daten: 25-11-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“qfar pasoja ka femra qe aborton ne moshen 18 vjeqare ”
Pustuar nga: zana ne daten: 01-04-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

pasojat e abortit te pareShtypi Shqiptar
Hyr tani ne shtypi.im dhe lexo me shume per pasojat e abortit te pare!
http://www.shtypi.im
pasojat e abortit te pareVetem Lajme
Lexoni me teper per pasojat e abortit te pare duke vizituar faqen vetemlajme.com. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.vetemlajme.com
pasojat e abortit te parePortali shqiptar
Lexoni me teper per pasojat e abortit te pare duke vizituar faqen portali.im. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.portali.im


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Vetem LajmeVetem Lajme
Lexoni me teper per pasojat e abortit te pare duke vizituar faqen vetemlajme.com. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.vetemlajme.com
Portali shqiptarPortali shqiptar
Lexoni me teper per pasojat e abortit te pare duke vizituar faqen portali.im. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.portali.im
Shtypi ShqiptarShtypi Shqiptar
Lexoni me teper per pasojat e abortit te pare duke vizituar faqen shtypi.im. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.shtypi.im

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy